Pep Guardiola, tot mai apropiat de prezentatoarea Natalie Pike. Au fost surprinși îmbrățișându-se
Antrenorul Pep Guardiola, care a decis să părăsească Manchester City după un deceniu, este din ce în ce mai apropiat de jurnalista sportivă Natalie Pike. Cei doi au fost filmați în ipostaze tandre, iar Pike și-a exprimat public admirația pentru tehnician.