Andrei Nicolescu, mesaj pentru fanii Dinamo după plecarea lui Kopic: „Curaj să deschidem un nou capitol”
Președintele executiv al lui Dinamo, Andrei Nicolescu, le transmite fanilor un mesaj de încurajare după plecarea antrenorului Zeljko Kopic și anunță începutul unui nou capitol cu Nuno Campos.