Mircea Sandu, fost președinte FRF, a învins de trei ori cancerul: „După trei cancere, nu pot să spun decât mulțumesc”
Fostul președinte al Federației Române de Fotbal, Mircea Sandu, a dezvăluit că a fost diagnosticat de trei ori cu cancer, dar a reușit să învingă boala de fiecare dată. La 73 de ani, el transmite un mesaj de încurajare pentru cei care se luptă cu această afecțiune.